Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST zatytułowane: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *