FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA, Płock

Pragniemy Państwu przedstawić FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-03-22, zaś koniec 2013-03-24. Organizatorem jest firma REHASTART, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, specjalistyczne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Płock woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2952.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA, przypisanego do kategorii – Medyczne, specjalistyczne, inne – zachęca REHASTART z siedzibą w mieście Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *