Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią, Poznań

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy KONSFIN pt.: Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Topaz.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 330.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem – zaprasza KONSFIN posiadająca swą siedzibę w mieście Zielona Góra.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *