Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią, Poznań

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy KONSFIN pt.: Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Topaz.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 330.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem – zaprasza KONSFIN posiadająca swą siedzibę w mieście Zielona Góra.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Praca z osobą psychicznie chorą i jej rodznią.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *