Interwencja w przemocy rodzinnej, Zielona Góra

Szkolenie o nazwie Interwencja w przemocy rodzinnej, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy KONSFIN. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-10.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zawodowe, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, służby publiczne/prewencyjne, prewencja.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ruben. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 320.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Interwencja w przemocy rodzinnej, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zawodowe, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, służby publiczne/prewencyjne, prewencja – zachęca KONSFIN posiadająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Interwencja w przemocy rodzinnej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *