Interwencja w przemocy rodzinnej, Zielona Góra

Szkolenie o nazwie Interwencja w przemocy rodzinnej, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy KONSFIN. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-10.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zawodowe, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, służby publiczne/prewencyjne, prewencja.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ruben. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 320.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Interwencja w przemocy rodzinnej, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zawodowe, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, służby publiczne/prewencyjne, prewencja – zachęca KONSFIN posiadająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Interwencja w przemocy rodzinnej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *