Hiszpański od podstaw – ostatnie wolne miejsca!, Warszawa

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Długi Język Centrum Języków Obcych pt.: Hiszpański od podstaw – ostatnie wolne miejsca!. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2013-02-06.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Językowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Długi Język Centrum Języków Obcych. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 600.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 40%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Hiszpański od podstaw – ostatnie wolne miejsca!, przypisanego do kategorii – Językowe, inne – zachęca Długi Język Centrum Języków Obcych posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Hiszpański od podstaw – ostatnie wolne miejsca!.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *