Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, KRAKÓW

Szkolenie pt. Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MERTON Instytut Szkoleń. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-18.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako KRAKÓW woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 369.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *