Planowanie logistyczne, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Planowanie logistyczne, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-15 oraz zakończy się 2013-04-16. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, dystrybucja.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1648.20.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-04-12.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Planowanie logistyczne, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, dystrybucja – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Planowanie logistyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *