Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, Wrocław

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-21 oraz zakończy się 2013-01-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2078.70.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 300 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-01-18.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *