Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, KRAKÓW

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy MERTON Instytut Szkoleń zatytułowane: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-24 i potrwa ono do 2012-12-16.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako KRAKÓW województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 783.00 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *