Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, KRAKÓW

Data szkolenia zatytułowanego: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, ma przewidziany start w dniu 2012-10-27 i potrwa ono do 2012-12-02. Jesteśmy znani jako MERTON Instytut Szkoleń i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako KRAKÓW woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 783.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy – zachęca MERTON Instytut Szkoleń posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *