PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW, Olsztyn

Oferujemy następne szkolenie firmy LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR o nazwie: PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-16.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 344.40 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *