PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW, Gdańsk

Pragniemy przedstawić PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest firma LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 344.40 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca swą siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: PIT – OBOWIĄZKI PŁATNIKA W ROKU 2012 Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN ORAZ PROBLEMÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *