INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, Kalisz

Szkolenie pt. INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-16.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kalisz woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 344.40.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR z siedzibą w mieście ŚWIDNICA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *