INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, Koszalin

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR o nazwie: INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Koszalin woj. Zachodniopomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 356.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *