INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, Bydgoszcz

Pragniemy przedstawić INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest firma LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Bydgoszcz województwo Kujawsko – Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 344.40 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca swą siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: INWENTARYZACJA W PRAKTYCE W JEDNOSTKACH SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *