Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-01-30. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1829.26 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-12-17 i upust jest równa według firmy 12%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *