Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, Wrocław

Termin szkolenia o nazwie: Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-13, zaś koniec 2013-03-15. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował hotel***.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Wrocław woj. Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1870.83 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, magazynowanie, kierownicze, inne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Organizacja i optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *