Szkolenia podstawowe dla agentów/asystentów pośrednika nieruchomości, Kraków lub miasto Klienta

Termin szkolenia zatytułowanego: Szkolenia podstawowe dla agentów/asystentów pośrednika nieruchomości, ma planowany start w dniu 2012-11-27, zaś koniec 2013-03-05. Jesteśmy znani jako Helios Edukacja sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Prawne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Helios Edukacja lub siedziba Klienta. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków lub miasto Klienta woj. Małopolskie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 100.00.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenia podstawowe dla agentów/asystentów pośrednika nieruchomości, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Prawne – zaprasza Helios Edukacja sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenia podstawowe dla agentów/asystentów pośrednika nieruchomości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *