okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Katowice

Pragniemy przedstawić okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-12 i potrwa ono do 2012-11-19. Organizatorem jest firma SEKA S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w SEKA SA. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Katowice woj. Śląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 270.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza SEKA S.A. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *