okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Katowice

Data szkolenia zatytułowanego: okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, ma planowany start w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-22. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA SA.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 270.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. z siedzibą w mieście Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *