okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Katowice

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy SEKA S.A. pt.: okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-17.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: BHP.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA SA. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 270.00.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza SEKA S.A. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *