Pierwsza Pomoc w sytuacjach zagrożenia, Katowice

Chcemy Państwu zaprezentować Pierwsza Pomoc w sytuacjach zagrożenia. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-23. Organizatorem jest SEKA S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: BHP.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w SEKA SA. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 150.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pierwsza Pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Pierwsza Pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *