Ochrona danych osobowych w jednostkach administracji z uwzględnieniem planowanych nowelizacji, Katowice

Szkolenie o nazwie Ochrona danych osobowych w jednostkach administracji z uwzględnieniem planowanych nowelizacji, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-26.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, e-administracja, administracyjne, administracji publicznej, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział BDO Katowice.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 300.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona danych osobowych w jednostkach administracji z uwzględnieniem planowanych nowelizacji, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, e-administracja, administracyjne, administracji publicznej, inne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Ochrona danych osobowych w jednostkach administracji z uwzględnieniem planowanych nowelizacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *