Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, Oświęcim

Szkolenie zatytułowane Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-10-08.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Oświęcimskie Centrum Kultury. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Oświęcim woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 369.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *