Lista płac w szczególnych sytuacjach – warsztaty, Wrocław

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Lista płac w szczególnych sytuacjach – warsztaty, jest planowany w dniu 2012-10-18. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia BDO Wrocław. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Lista płac w szczególnych sytuacjach – warsztaty, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, inne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Lista płac w szczególnych sytuacjach – warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *