ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle, WARSZAWA

Pragniemy przedstawić ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-11-26 i potrwa ono do 2012-11-28. Organizatorem jest Conlea Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 3567.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami – zaprasza Conlea Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *