Skuteczne przygotowanie i realizacja inwestycji na obszarach Natura 2000, Warszawa

Prezentujemy następne szkolenie firmy EkoDialog o nazwie: Skuteczne przygotowanie i realizacja inwestycji na obszarach Natura 2000. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-04.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Budowlane, Ekologiczne, prawo budowlane, inżynieria środowiska, ochrona środowiska.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Warszawa.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 553.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne przygotowanie i realizacja inwestycji na obszarach Natura 2000, przypisanego do kategorii – Budowlane, Ekologiczne, prawo budowlane, inżynieria środowiska, ochrona środowiska – zachęca EkoDialog mająca swą siedzibę w mieście Zalesie Górne.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Skuteczne przygotowanie i realizacja inwestycji na obszarach Natura 2000.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *