Obsługa sekretariatu i biura, Poznań

Pragniemy Państwu zaoferować Obsługa sekretariatu i biura. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-21. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 457.80.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 30%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *