Obsługa sekretariatu i biura, Kraków

Chcemy przedstawić Obsługa sekretariatu i biura. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-22. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 457.80 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 30%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *