Obsługa sekretariatu i biura, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Obsługa sekretariatu i biura, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-11-28.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 457.80 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 30%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *