Obsługa sekretariatu i biura, Wrocław

Chcemy zaprezentować Obsługa sekretariatu i biura. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-08. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 457.80 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 30%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *