Obsługa klienta w biznesie, Zakopane

Chcemy Państwu przedstawić Obsługa klienta w biznesie. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-27. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Radisson Blu.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 196.80 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa klienta w biznesie, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, obsługa klienta – zachęca ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w mieście KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Obsługa klienta w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *