Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT 2012, Zakopane

Pragniemy zaoferować Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT 2012. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-11-28, zaś koniec 2012-11-29. Organizatorem jest ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Belvedere.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 424.35 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *