Nowoczesny magazyn – analiza, ocena i usprawnienie procesów magazynowych w przedsiębiorstwie, Warszawa

Szkolenie pt. Nowoczesny magazyn – analiza, ocena i usprawnienie procesów magazynowych w przedsiębiorstwie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej J.G.Training szkolenia specjalistyczne. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Logistyka.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2275.50 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowoczesny magazyn – analiza, ocena i usprawnienie procesów magazynowych w przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Logistyka – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Nowoczesny magazyn – analiza, ocena i usprawnienie procesów magazynowych w przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *