Obrót międzynarodowy – przepisy celne i podatkowe oraz ich praktyczne zastosowanie, Warszawa

Termin szkolenia : Obrót międzynarodowy – przepisy celne i podatkowe oraz ich praktyczne zastosowanie, ma przewidziany start w dniu 2012-11-29 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako J.G.Training szkolenia specjalistyczne i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1463.70 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Obrót międzynarodowy – przepisy celne i podatkowe oraz ich praktyczne zastosowanie, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Prawne – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Obrót międzynarodowy – przepisy celne i podatkowe oraz ich praktyczne zastosowanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *