Metody i narzędzia optymalizacji zapasów w firmie, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy J.G.Training szkolenia specjalistyczne o nazwie: Metody i narzędzia optymalizacji zapasów w firmie. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-29 i potrwa ono do 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, magazynowanie.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu położenie są zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1660.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Metody i narzędzia optymalizacji zapasów w firmie, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, magazynowanie – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Metody i narzędzia optymalizacji zapasów w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *