Nowoczesne systemy wynagradzania, Zakopane

Chcemy zaoferować Nowoczesne systemy wynagradzania. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-11-14 oraz zakończy się 2012-11-15. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w hotel Litwor. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Zakopane województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1568.25.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowoczesne systemy wynagradzania, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Nowoczesne systemy wynagradzania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *