Zarządzanie konfliktem, Zakopane

Data szkolenia o nazwie: Zarządzanie konfliktem, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16. Jesteśmy znani jako ANVIX SP. Z O.O. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Czarny Potok. Dla tego obiektu dane są podane jako Zakopane województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1543.65 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie konfliktem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie konfliktem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *