Skuteczny Przedstawiciel Handlowy, Kraków

Chcemy zaoferować Skuteczny Przedstawiciel Handlowy. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-11-12, zaś koniec 2012-11-13. Organizatorem jest ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, menedżerskie, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1408.35 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczny Przedstawiciel Handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, menedżerskie, techniki sprzedaży – zachęca ANVIX SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Skuteczny Przedstawiciel Handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *