NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Katowice, Katowice

Pragniemy zaoferować NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Katowice. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-15. Organizatorem jest firma Ekspert sp. z o. o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Katowice.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 367.77.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Katowice, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających – zachęca Ekspert sp. z o. o. posiadająca swą siedzibę w mieście BYTÓW.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Katowice.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *