Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, Nałęczów

Przebieg szkolenia pt.: Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, ma przewidziany start w dniu 2012-12-07 i potrwa ono do 2012-12-09. Jesteśmy znani jako Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Medyczne, specjalistyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Centrum Wypoczynkowo- Szkoleniowe „ENERGETYK”. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Nałęczów woj. Lubelskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1210.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, przypisanego do kategorii – Medyczne, specjalistyczne – zaprasza Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji posiadająca swą siedzibę w mieście Lublin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *