NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Warszawa, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Warszawa. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-10. Organizatorem jest Ekspert sp. z o. o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji NOWE HORYZONTY. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 367.77 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Warszawa, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających – zaprasza Ekspert sp. z o. o. mająca swą siedzibę w mieście BYTÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: NOWELIZACJA USTAWY – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH-Warszawa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *