Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, Tarnów

Termin szkolenia : Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, jest przewidziany w dniu 2012-10-29. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zakład Energetyczny. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Tarnów województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 381.30 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *