Zasady prowadzenia oraz rozliczenie działalności prowadzonej na terenie specjalnej strefy ekonomiczn, Mielec

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Eurodirect filia BDO Sp z o.o. pt.: Zasady prowadzenia oraz rozliczenie działalności prowadzonej na terenie specjalnej strefy ekonomiczn. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-05.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość, analiza finansowa.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Polski.Miejsce jest w ofercie określone jako Mielec województwo Podkarpackie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 516.60.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zasady prowadzenia oraz rozliczenie działalności prowadzonej na terenie specjalnej strefy ekonomiczn, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w mieście Katowice.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zasady prowadzenia oraz rozliczenie działalności prowadzonej na terenie specjalnej strefy ekonomiczn.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *