Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, Rzeszów

Szkolenie zatytułowane Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-25.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Hotel Hubertus. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 381.30.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *