Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, Kielce

Szkolenie zatytułowane Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Citi. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 381.30.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zamówienia publiczne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *