Kadry i płace do końca października rabat 10%, RATY, Łódź

Szkolenie o nazwie Kadry i płace do końca października rabat 10%, RATY, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-16 oraz zakończy się 2013-02-09.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1500.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kadry i płace do końca października rabat 10%, RATY, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zachęca Polskie Towarzystwo Ekonomiczne posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kadry i płace do końca października rabat 10%, RATY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *