Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, Zakopane

Chcemy Państwu zaoferować Negocjacje zakupowe z elementami perswazji. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11. Organizatorem jest firma Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, inne .

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje zakupowe z elementami perswazji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, inne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje zakupowe z elementami perswazji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *