Brygadzista, mistrz – mały menedżer, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. pt.: Brygadzista, mistrz – mały menedżer. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1537.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Brygadzista, mistrz – mały menedżer, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Brygadzista, mistrz – mały menedżer.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *