Brygadzista, mistrz – mały menedżer, Zakopane

Szkolenie pt. Brygadzista, mistrz – mały menedżer, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia hotel***. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1250.00.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Brygadzista, mistrz – mały menedżer, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Brygadzista, mistrz – mały menedżer.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *